Se službami Raklet party.cz se změní Vaše formální i neformální událost ve smyslový zážitek. Ať už jde o velkou či malou příležitost, grilovaná švýcarská sýrová specialita si najde na Vašem stole nezapomenutelné místo. Raklet Vám zajistí skvělou atmosféru.

Vyberte si jednu z variant a neváhejte nás kontaktovat také s Vašimi dotazy či požadavky. Rádi vyhovíme všem Vašim přáním a balíčky Vám upravíme na míru.


RAKLET PŮJČOVNA RAKLET HOME RAKLET BUSINESS
od 1.899,- Kč od 2.899,- Kč na dotaz


TIP K DOPLNĚNÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY:


- Rádi pro Vás zprostředkujeme kompletní cateringový servis pro Vaši maximální spokojenost. 

- Ke každé varinatě Vám také můžeme připravit předkrm pro dotvoření atmosféry či naladění chuťových buněk - lehký salát se švýcarským dresingem, švýcarský sýr, viande sechée (sušené maso), klobásky dle aktuální nabídky. Zajistíme Vám také desert podle Vaší chuti. - Využijte možnost doplnit své RAKLET menu o prvotřídní švýcarské víno! Jako první v České republice Vám dodáme kvalitní a vyhlášené švýcarské víno z frankofonní části země - kantonu Valais. Vinice LES FILS MAYE o rozloze 30 hektarů,  se nacházejí na nejkrásnějších svazích,včetně slavného „CLOS DE BALAVAUD“,  kde až 300 dní v roce svítí sluníčko.  Jeho výjimečnost a kvalita je dána vynikající zeměpisnou polohou a typem půdy. Samozřejmostí je odborná péče a technický pokrok. Díky řadě ocenění je jejich jméno známo všem milovníkům vína.


Místo pro Vaši RAKLET PARTY v Opavě si můžete vybrat zde  Rádi samozřejmě Vám zajistíme místo, kdekoliv jinde v České republice.