Raklet party je zárukou skvělé zábavy a jedinečného požitku z jídla. Samotná příprava lahodného pokrmu je jednoduchá a rychlá. Každý u stolu si může připravit a ozdobit svůj talíř sám nebo vše připraví profesionální rakler. Máme pro Vás také možnost zapůjčení grilu a zakoupení sýru, aby i Vy jste se mohli stát raklerem!                                      Objednejte si Raklet party právě na Vaši ... oslavu narozenin, svatební hostinu, firemní večírek, jako součást rautu, v rámci teambuildingu, brunch, banket, zahradní party, kolaudace, křtiny, sv.přijímání, promoce a jiné příležitosti.

Ingredience

Hlavní přílohou k sýru jsou menší brambory s jemnou slupkou, které se podávají neloupané. Slupka dodává celému pokrmu další rozměry. Při podávání musejí být ještě teplé, aby sýr zůstal na talíři v roztavené formě. K dozdobení talíře se tradičně používají nakládané okurky a cibulky. Další z možností jsou nakládané kukuřičné klásky, paprika, žampiónové plátky nebo sušené či uzené maso dle vaší chuti. Důležitou částí pokrmu je také speciální koření se zajímavým obsahem skořice. Náš TIP - Zapojte do přípravy také vaše hosty. Stačí, aby si sami přinesli část ingrediencí. Docílíte mimo jiné také toho, že si vaši hosté přinesou suroviny, které mají sami rádi. O zábavu bude postaráno a každý zúčastněný si pochutná.

Nápoje

Raklet party provází samozřejmě také pitný režim. K sýru jsou nejvhodnější švýcarská bílá vína např. Fendant nebo Johannisberg nebo taktéž čistá domácí pálenka nejvyšší kvality např. slivovice, hruškovice nebo genepí - pálenka z alpských horských bylinek. Nesmíme opomíjet také teplý čaj, který je k tomuto pokrmu velmi vhodný. 

Náš tip!

Rozhodně nezapíjejte sýr raklet vodou! Mohla by vám v žaludku vzniknout sýrová koule, která by vám zkazila trávení. Pokud jste abstinent nebo řidič, dejte si raději něco teplého např. již zmíněný čaj.